Bizi Daha Yakından Tanıyın

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Temelleri, 1968 yılında kurulmuş Muharrem Balat İnşaat Şirketi ile atılan BALTAŞ İnşaat, 1990 yılında faaliyete geçmiştir. Ülkemizin her alanda kalkınma çabalarına, çalışmaları ve başarıları ile katkıda bulunan şirketimiz ISO 9001 Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olup, yurtiçinde ve yurtdışında inşaat-taahhüt alanında hizmet vermektedir.

Başarı En Büyük Mutluluktur!

Neden BALTAŞ İnşaat?

Ülkemizde yaşanan doğal afetlere duyarlılığı, müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarını göz önüne alarak; “Yasal yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli yapılar inşa etmek ve mesleki alanda örnek bir kuruluş olmak.” prensibiyle projelerini sürdüren şirketimiz, daha kaliteli üretim için, şartları zorlayarak en iyiye ulaşmayı, modern yapı teknikleri, kaliteli malzeme, kaliteli işgücü kullanarak; depreme dayanıklı ve daha iyi yaşanabilir konut projeleri yaratmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda tüm dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi ve değişime ayak uydurmayı, farklı ve özellikli projelere imza atmayı kendisine ilke edinmiştir. BALTAŞ İnşaat bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok farklı inşaat projelerini başarıyla, zamanında ve eksiksiz tamamlamıştır.

Güvenilirliğini ve kalitesini tüm Türkiye’ye ispatlamış olan, teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullandığı üstün kalitede inşaat-yapı malzemeleri ve kaliteli işçiliği ile inşaat sektöründe kendine özgü bir yer edinen şirketimiz son yıllardaki projelerinde toplu konut çalışmalarına önem vermiştir. Birçok toplu konut projesini başarıyla sonuçlandırarak orta ve dar gelirli vatandaşlarımızın ev sahibi olmasına katkı sağlamıştır. Bugüne kadar yürüttüğü çalışmalarında yaklaşık 20.000 konut inşa ederek 100.000 insanımızı konut sahibi yapan BALTAŞ İnşaat başarılı projeleri ile toplumun geleceğine katkıda bulunmaya devam edecektir

Değerlerimiz Her İşimizde Önceliğimizdir

Değerlerimiz

BALTAŞ İnşaat

Kalite

Daha kaliteli üretim için, şartları zorlayarak en iyiye ulaşmayı, modern yapım teknikleri, kaliteli malzeme, kaliteli işgücü kullanarak; depreme dayanıklı ve daha iyi yaşanabilir konut projeleri yaratmayı, dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi ve değişime ayak uydurmayı, farklı ve özellikli projelere imza atmayı kendisine ilke edinmiştir.

Güven

Güvenilirliğini tüm Türkiye’ye ispatlamış, teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullandığı üstün kalitede inşaat-yapı malzemeleri ve kaliteli işçiliği ile inşaat sektöründe kendine özgü bir yer edinen inşaat şirketlerimiz son yıllardaki projelerinde toplu konut çalışmalarına önem vermiştir.

BALTAŞ İnşaat

Belgelerimiz

ISO 9001-2015

ISO 9001-2015

ISO 14001-2015

ISO 14001-2015

ISO 45001-2018

ISO 45001-2018

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir büyüme ilkelerini benimseyen bir yapıda, operasyonel verimlilik ve sürekli gelişimle paydaşlarımız için değer yaratmayı hedefliyoruz. Bunun için sosyal ve çevresel konularda yüksek farkındalığın yanı sıra kapsayıcı bir yaklaşımla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Değerlerimiz ışığında daha iyi bir gelecek yaratmak için sürdürülebilirliği Yönetim Kurulu seviyesinde sahipleniyor, tüm faaliyetlerimize, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın bilinciyle yön veriyor, örnek proje ve uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Tüm ekonomik faaliyetlerimizin ana hedefi, bireylerin yaşam kalitesini artırarak toplumsal refahı artırmaktır. Yürüttüğümüz faaliyetler yoluyla bireylerin daha iyi bir yaşama kavuşmaları için bir köprü görevi üstleniyor ve sürdürülebilir bir gelecek oluşturma çabalarına doğrudan katkı sağlıyoruz.

Gerek şirketimizin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini değerlendiren gerekse çevrenin şirketimiz üzerindeki etkilerini analiz ederek kurumsal stratejimize entegre eden bir yapıdayız. Bu suretle olumlu etkileri artırmak üzere etik, adil, şeffaf ve yasalara uygun iş yapış şeklimizle sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkı vermeyi taahhüt ediyoruz. Diğer taraftan, risklerimizi en aza indirmek ve en doğru şekilde yönetmek için gerekli yönetim sistemlerini oluşturup, uygulayıp, sürekli olarak geliştiren bir tasarıma sahibiz. Bu süreçte iç ve dış paydaşlarımızın düşüncelerine ve beklentilerine öncelik veriyor, ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın farkında bir kurumsal yapı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.